Developerské projekty | Prohome | stavebná firma Trenčín | kompletná stavebná činnosť

Developerské projekty

Progressive Homes, s.r.o. sa venuje taktiež realizácii developerských projektov. Bohaté skúsenosti vieme využiť aj v tejto sfére a vytvoriť tak ekonomicky správne nastavený produkt s energetickou nenáročnosťou a moderným dizajnom. Myslíme tak neustále na potreby potenciálnych zákazníkov, o ktoré sa stará tím profesionálov, čo prináša jednoznačný komfort pri kúpe ich budúcej nehnuteľnosti.
Snažíme sa aj v tomto segmente neustále zdokonaľovať a ponúknuť zákazníkom prehľadný a jednoduchý spôsob sledovania celého procesu vývoja spolupráce. Od podpisu zmluvy až po odovzdanie rodinného domu poskytujeme zákazníkom profesionálny prístup a servis. Široká ponuka služieb a produktov je samozrejmou súčasťou portfólia pri našich developerských projektoch. 

Skúsenosti načerpané z už zrealizovaných developerských projektov sú veľmi dôležitou časťou pri vytváraní nových. Neznamená to teda, že staviame stále tak isto, lebo je to lacnejšie, rýchlejšie a vzniká tým lepší priestor na zisk. Naopak sa z týchto snažíme poučiť a tvoríme tak ideálny produkt, ktorý je súčtom všetkých skúseností, čo vedie k tvorbe stále dokonalejších projektov.  
 

  
 

AKTUÁLNE SME PRE VÁS PRIPRAVILI

 
PANORAMA HILLS je jedinečný developerský projekt, ktorý ponúka moderné, kvalitné a ekonomicky dostupné bývanie na periférii Trenčína. Nádherné prostredie s úžasným výhľadom na okolitú panorámu je obrovským benefitom pre ľudí, ktorí neobľubujú pohľad z okna na okolité bytové domy alebo priemyselné či komerčné objekty. Mať na dosah ruky kus prírody, no napriek tomu byť neďaleko od mesta, len 7 minút autom po hlavnej ceste, je taktiež jednou z vecí, ktorá robí tento projekt výnimočným. Ďalej je to moderná architektúra domov spolu s funkčným dispozičným riešením interiéru, ktoré vytvárajú maximálny uživateľský komfort jej budúcim obyvateľom. Najmodernejšie technológie zabezpečia zase ideálnu klímu a minimálne mesačné náklady, čo je určite dôležitým faktom pri kúpe nového domu. V ponuke sú 4 a 5 izbové rodinné domy na skutočne priestranných pozemkoch, ktoré sú vo výmerách od 586m2 až do 1400m2. 

Viac o projekte nájdete na stránke: www.panoramahills.eu